چگونه مردم را متاثر کنیم؟

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

روانشناسی: چگونه مردم را متاثر کنیم؟آیا شما سعی در متاثر کردن کسی برای ترک نوشیدنی دارید، تلاش برای متاثر کردن مردم برای کمک کردن به بی خانمان دارید و یا تلاش برای متاثر کردن کارگران برای بالا بردن بهره وری دارید. اگر میخواهید کسی را متاثر کنید، اجازه دهید دومیما به شما کمک کند برای شروع. با مرحله 1 شروع کنید!

تکنیک های عمومی

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

 

صادق باشید اگر قصد فریب دادن دارید، هیچکس متاثر نخواهد شد. آنها هرگز تحت تاثیر قرار نمی گیرند. آنها باید فکر کنند که شما به چیزی که می گویید اعتقاد دارید. اگر اینطور نباشد چرا آنها باید متاثر شوند؟ بهترین راه برای واقعی بودن، و نشان دادن آن که شما واقعا به او اهمیت می دهید این است که واقعا به او اهمیت دهید. مشتاق باشید

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

 

از خودتان تعریف نکنید سعی نکنید از خودتان بعنوان یک مثال استفاده کنید که مردم را متاثر کنید. این طور به نظر می رسد که می خواهید خود را عالی یا خوب نشان دهید. در عوض، به سادگی بگویید"من می دانم یا "من این را قبلا انجام داده ام" تجربیات خود را به او بگویید.

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

قوی باشید هرگز به افرادی که سعی در متاثر شدن از شما را دارند اجازه ندهید متوجه ناراحت شدن یا عصبی شدن شما بشوند. قوی باشید. مردم هنگام انجام وظایف دشوار عصبی می شوند و نیاز به این دارند که بدانند کسی وضعیت را کنترل می کند. اگر شما نتوانید کنترل کنید، پس چگونه آن ها بتوانند شرایط را کنترل کنند؟

 

بهترین عملکرد را از انها انتظار داشته باشید.آنها را تحقیر نکنید زیرا فکر می کنند که آنها نمیتوانند کاری انجام دهند. از انها انتظار داشته باشید و نشان دهید که انها میتوانند بهترین را انجام دهند.

 

تایید کنید که مشکل وجود دارد اگر مانعی وجود دارد بر آنها تاکید کنید. شما باید چگونگی رد شدن از موانع را شناسایی کنید. تاکید کنید که آنها قابل تحمل هستند. این باعث میشود مخاطبتان فکر کند که آماده برای مبارزه با مشکلات است.

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

مشکلات را کوچک به نظر برسانید. مشکلات را نه تنها غیرقابل تحمل ، بلکه کوچک جلوه دهیدآنها را با مسائل دیگری که با آنها مواجه بوده اید مقایسه کنید.

مثالهایی از تاریخ و فرهنگ بزنید. مثال هایی از فرهنگ و تاریخ ، راهی عالی برای متاثر کردن افراد برای رسیدن به اهداف است. شما می توانید از فیلم های متاثر کننده، شخصیت های تاریخی، نقل قول ها یا حتی مانع هایی که در گذشته بر آنها غلبه کرده اید استفاده کنید.

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

به انها امیدواری دهید امیدواری مهمترین چیز برای متاثر کردن است. شما باید انها را امیدوار کنید. آنها باید فکر کنند که هدف وجود دارد، یک نور در انتهای تونل وجود دارد، یک پاداش برای تلاشهایی که آنها انجام خواهند داد. چگونگی انجام این کار به شرایط شما بستگی دارد.

سخت تر کار کردن

بهترین راه برای متاثر کردن کارمندتان برای سخت تر کار کردن راهنمایی و هدایت با مثال زدن. یک مدیر فعال کسی که در سلسله مراتب بالاتری کار میکند تاثیر بخش تر یک کارمند معمولی است.

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

چگونه مردم را متاثر کنیم؟

حامی آنها باشید اطمینان حاصل کنید که نیازهای شما برآورده شده است. به انها نشان دهید که رفاه شخصی آنها برای شما اهمیت دارد. هنگامی که آنها چیزی را انجام میدهند که ارزش شناسایی یا تشخیص دارد، آن را تشخیص دهید. هنگامی که سزاوار آن هستند،انها را ترفیع دهید.

به آنها افتخار کنید. به آنها در کارهایی که انجام می دهند، سرمایه دهید. به آنها در محصولی که می سازند افتخار کنید. اگر آنها را تشویق کنید به احتمال زیاد سخت کار خواهند کرد و برای کمال تلاش می کنند.

به قول های خود عمل کنید وقتی به آنها قول دادید یا به آنها انگیزه دادید، باید این وعده را به خوبی انجام دهید. عدم انجام انتظاراتشان برای وعده های آینده ،باعث میشود انگیزه خود را به طور جدی در مورد انجام اهداف سازمان کم کند.

کمک به دیگران

یک داستان بسازید آنها یک افسانه،که در آن مشکلی است که باید برطرف شود (بی خانمانی، گرسنگی، فقر و غیره).

بعد، آنها را قهرمان داستان کنید. به آنها بگویید که آنها تنها کسانی هستند که می توانند بر این مشکل وحشتناک غلبه کنند. و در اینجا عامل کلیدی این است که، آنها احساس کنند که تنها کسانی هستند که می توانند کمک کنند.

 

همدلی کنید از احساسات خود برای نشان دادن این که چرا کمک آنها بسیار ضروری است، استفاده کنید. آنها را در جایگاه کسی که نیاز به کمک دارد قرار دهید.

 

پاداش را به انها نشان دهید نه تنها احساس خوبی دارند، بلکه پاداش های فیزیکی را می بینند (محتوای رزومه خوب، انگیزه های تجاری، فرصت های بازاریابی، و غیره)

ترجمه اختصاصی دومیما

پیشنهاد سر دبیر:  سریال رهایی خلاصه داستان قسمت آخر و تمام قسمت های سریال رهایی
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار