چگونه برای یک برنامه مهم آماده شویم؟

چگونه برای یک برنامه مهم آماده شویم این می تواند یک قرار مهم,کنسرت, رقص و یا پارتی شبانه باشد که شما میخواهید عالی به نظر برسید؟ چند نکته در اینجا آورده شده که به شما کمک می کند.

مطلب پیشنهادی:لوییز شری طراح لباس موفق و پیشرو در قرن بیستم را بهتر بشناسید

1.ابتدا یک موسیقی گوش دهید و چای بخورید. موسیقی به شما کمک می کند انرژی خود را ذخیره کنید و از روند آماده شدن لذت ببرید. یک فنجان چای داغ به شما حس آرامش می دهد و از اضطراب دور می کند.

برنامه مهم

برنامه مهم

2.به چهره خود اهمیت دهید.چهره خود را با یک پاک کننده خوب پاک کنید، سپس از یک اکسفولیانت خوب استفاده کنید. به یاد داشته باشید که با استفاده از شکر و روغن زیتون می توانید ترک های لب های خود را از بین ببرید. برای تمیز کردن عمیق تر پوست خود از یک ماسک صورت استفاده کنید.

ماسک صورت ارزان است در داروخانه محلی شما نیز وجود دارد. پس از اینکه به صورت خود ماسک زدید، دوباره شستشو دهید و از شیر پاک کن و تونر تمیز استفاده کنید. آخرین مرحله که کم اهمیت تر از بقیه نیست, صورت خود را با یک مرطوب کننده خوب مرطوب کنید. زیاد نگران موادی که روی پوست خود قرار دادید نباشید بعد از 15 دقیقه جذب پوست شما می شوند.

برنامه مهم

3.بر روی دست و پای خود مانیکور و پدیکور انجام دهید. دست ها و پاها را در آب گرم بشویید. بر روی ناخن های خود سوهان بکشید و سپس از پولیش ناخن استفاده کنید. از یک رنگ پایه روی ناخن های خود استفاده کنید و بعد از خشک شدن از کرم نرم کننده دست استفاده کنید تا ناخنهای شما درخشان تر به نظر آید.

برنامه مهم

برنامه مهم

4.حال زمان آرایش موهایتان است: اگر دوست داشته باشید می توانید موهای خود را مدل دهید. شما می توانید موهای خود را صاف کنید و یا موج دار کنید و یا حتی می توانید فر کنید. شما می توانید موهای خود را باز بگذارید و یا مدل خرگوشی و یا دم اسبی ببندید. هر کاری که از آن لذت می برید را انجام دهید همچنین برای زیباتر شدن می توانید از یک هدبند استفاده کنید.

برنامه مهم

5.یک لباس مناسب انتخاب کنید:شما الان تقریبا حاضر هستید اما اگر لباس مناسب انتخاب نکرده اید استرس نداشته باشید! برای این کار میتوانید از دوستانتان کمک بگیرید تا به شما ایده مناسب دهند. می توانید در اینترنت جستجو کنید و مانند برنامه خود را پیدا کنید و ببینید دیگران چگونه لباس می پوشند.

ترجمه اختصاصی توسط دومیما

پیشنهاد سر دبیر:  نکاتی جالب و باورنکردنی در مورد فیلم «اینک آخرالزمان»که شاید نمی دانستید [قسمت اول]
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار