نسخه بسیار بسته گلکسی نوت 8 با قیمت ۱۷۵۴ دلاری در راه است

حدودا چند ماه پیش بود که سامسونگ تازهترین عضو خانواده فبلت های مورد علاقه خود را با نام گلکسی نوت ۸ معرفی کرد. حالا با نزدیک شدن به آغاز سال نوی میلادی، این شرکت جزئیات مربوط به یک نسخه بسیار بسته از این پرچمدار را منتشر کرده که ظاهرا قرار است ظرف دو هفته آینده به بازار بیاید.

این تلفن هوشمند قرار است طی همکاری سامسونگ با یک برند هنری به نام 99AVANT ساخته شود؛ برندی که به خاطر ارائه هنر فوق العاده با کیفیتش شهرت دارد و از هر قلم کالا نیز تنها ۹۹ عدد را ارائه می نماید. هر اثر هنری این شرکت دارای کد اختصاصی هشت رقمی AVA است و کاربر با استفاده از آن میتواند اصالت دستگاه را محک بزند.

همانطور که اشاره شد نسخه 99AVANT از گلکسی نوت ۸ درست مانند مدل سایر آثار این شرکت تنها به تعداد ۹۹ دستگاه بسته می شود و هر کدام نیز امضای هنرمندی که رویشان طرح زده را به همراه خواهد داشت. خوشبختانه طرح هنری یاد شده قرار است که روی قاب همراه دستگاه ترسیم شود و بدنه تلفن همراه دست نخورده باقی می ماند. در کنار این قاب و طرح هنری مذکور هر کدام از تلفن همراه ها تم متناسب با آن را خواهند داشت و همزمان آیکون هایشان نیز بر همین اساس طراحی شده.

این محصول در حال حاضر قرار است که صرفا به بازار کره جنوبی ارائه شود و قیمت تعیین شده برای آن ۱۷۵۴ دلار آمریکاست. اضافه کنیم که مشخصات فنی تلفن همراه نیز درست مانند نسخه استاندارد نوت ۸ است  با این تفاوت که این مدل ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی دارد.

پیشنهاد سر دبیر:  ارائه 920 میلیون گوشی همراه بهره مند از حسگر اثر انگشت در 2017
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • بیشتر...
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار