چگونه یک میزبان مسئولیت پذیر باشیم؟

  • توسط مرجان کاظمی
  • سه شنبه , ۱۴ آذر ۱۳۹۶
  • سبک زندگی
  • 233 بازدید
  • 0
میزبان مسئولیت پذیر

چگونه یک میزبان مسئولیت پذیر باشیم؟ هنگامی که یک مهمانی شام و یا پیک نیک را میزبانی می کنید، چندین تعهد کلیدی برای شما به عنوان میزبان مسئولیت پذیر در نظر گرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که به مهمانان شما خوش گذشته است. در اینجا چند ایده برای کمک به شما وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: چگونه و چرا عاشق خود باشیم؟

میزبان مسئولیت پذیر

میزبان مسئولیت پذیر

مراحلحذف اشیاء که می تواند در طول مهمانی شکسته شود. بهتر است وسایل شکستنی را از سر راه بردارید و باعث خجالت کشیدن و حتی صدمه دیدن مهمانانی که ممکن است به طور تصادفی به آنها بخورند یا بشکنند، جلوگیری کنید.

میزبان مسئولیت پذیر

میزبان مسئولیت پذیر

از قبل آلرژی ها و رژیم غذایی های مهمانان را بررسی کنید. در صورت امکان، از قبل درباره این رویداد، از مهمانان درباره آلرژیهای غذایی سوال کنید. اگر این امکان پذیر نیست، در هنگام ورود از آنها بپرسید.
همیشه برای کسانی که دارای محدودیت های غذایی هستند، گیاهخواران، کسانی که غذا بدون لبنیات، غذا بدون تخم مرغ میخورند یا افرادی که دارای رژیم غذایی هستند، جایگزین هایی وجود دارند. به عنوان مثال، شما به راحتی می توانید از این افراد با یک ظرف ساده سالاد کویینا، سبزیجات بو داده و بخار، کباب مرغ معمولی در غذای اصلی و سالاد میوه برای دسر پذیرایی کنید.

میزبان مسئولیت پذیر

میزبان مسئولیت پذیر

سلف سرویس خود را بیش از حد پر نکنید هدف این است که حدود 1 نوشیدنی برای هر نفر در یک ساعت است. سلف سرویس شراب و آبجو خود را فراهم کنید و فقط لیوان های کافی برای تعداد مهمانان بگذارید؛. نوشیدنی های  غیر الکلی نیز فراهم کنید، مانند آب، آب میوه، مکاتیل و سودا.

میزبان مسئولیت پذیر

میزبان مسئولیت پذیر

لیوان افرادی که مست هستند را پر نکنید و جلوگیری از نوشیدن بیش از حد آنان. در پایان وعده غذایی اصلی. به یک تاکسی زنگ بزنید برای هر کسی که به نظر میرسد نمی تواند رانندگی کنند و به آنها اطمینان بدهید که تا روز بعد، اتومبیل آنها در خانه شما پارک شده است .

میزبان مسئولیت پذیر

در پایان شب قهوه و چای بیاورید. این نشانه نوشیدنی پایان مهمانی است و این میتواند مهمانان را برای رفتن و ترک مهمانی آماده کند.

میزبان مسئولیت پذیر

مهمانان را مطمئن کنید که یک جای امن برای چیزهای با ارزش آنها وجود دارد. در صورتی که هیچ مشکلی نداشته باشید، مهمانان کیف های دستی و غیره را در آنجا بگذارند.

میزبان مسئولیت پذیر

یخ و سرد نباشید. یک میزبان تمام شب را به گفتگو می پردازد و مهمانان دوست دارند با یکدیگر احساس راحتی کنند و کسی را پیدا کنند که با آنها صحبت کند. سعی کنید آنها را در بحث ها بکشید. سؤالاتی بپرسید و مستمر به آنها گوش کنید. در نهایت، به اندازه ای که می توانید لبخند بزنید!

ترجمه اختصاصی توسط دومیما

پیشنهاد سر دبیر:  پرفروش‌های بازار کتاب تهران؛ عاشقانه‌های خوش فروش
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار