چگونه یک تب ساختگی ایجاد کنیم؟

  • توسط مرجان کاظمی
  • یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۶
  • روانشناسی
  • 228 بازدید
  • 0
تب ساختگی

چگونه یک تب ساختگی ایجاد کنیم اگر می خواهید از چیزی یا کاری با ایجاد تب ساختگی خلاص شوید، می توانید این کار را با گرم کردن، قرمز کردن و عرق دار کردن صورت انجام دهید. شما همچنین می توانید یک دماسنج را برای “اثبات” بیماری خود گرم کنید. م یتوانید چند نشانه دیگر را اضافه کنید، مانند انرژی کم و تو دماغی حرف زدن و فن فن کردن ، به خوبی می توانید از رفتن به مدرسه خلاص شوید. با این حال، بهتر است صادق باشید در مورد اینکه چرا شما نمی خواهید بروید، بجای اینکه خود را در معرض ریسک قرار دهید.

تب ساختگی

تب ساختگی

خود را گرم و سرخ و عرق کرده نشان دادن

پیشانی خود را با یک بطری آب گرم و یا پد گرم کننده داغ کنید. بطری آب گرم چیزی است که تب را بالا نشان می دهد. یک بطری آب گرم روی پیشانی خود را برای چند دقیقه فشار دهید تا گرم شود. یا از یک پد گرم برای گرم کردن پیشانی خود استفاده کنید، اما اطمینان حاصل کنید که چیزی بین صورت شما و پد حرارتی مانند حوله وجود دارد. برای اینکه پوستتان نسوزد.
وقتی کسی می آید تا شما را کنترل کند و پیشانی شما را لمس کند، به اندازه ای گرم خواهد بود که فکر می کنند تب دارید.

تب ساختگی

غذاهای تند بخورید تا دمای بدنتان را افزایش دهد. غذاهای تند، مانند جالپینوس، فلفل، می توانند دمای بدن شما را افزایش دهند. کمی بخورید تا دمای بدنتان به طور طبیعی افزایش یابد. شما نبایدبخاطر زیاد خوردن چیزهای تند مریض شوید.

تب ساختگی

تب ساختگی

ورزش کردن یا پنهان شدن زیر پتو برای اینکه صورتتان را سرخ کنید. ساده ترین کار این است که سر خود را با یک پتو برای چند دقیقه پوشش دهید. گرما منعکس شده باعث می شود که شما فورا قرمز شوید و همچنین درجه حرارت پیشانی شما را افزایش دهد. در عوض، انجام برخی از تمرینات، مانند پریدن و یا دویدن ، صورتتان را سرخ میکند. باعث ایجاد تب بالا می شود.

تب ساختگی

یک لیف را برای عرق کردن روی پوست خود فشار دهید.لیف را برای چند دقیقه در معرض آب گرم قرار دهید. هنگامی که گرم شد، آن را روی صورت خود بگذارید، چند دقیقه صبر کنید، سپس آن را بردارید.

تب ساختگی

افزایش دمای دماسنج

دماسنج را برای مدت خیلی کوتاه زیر آب داغ بگیرید. اگر قصد دارید کسی را متقاعد کنید که تب دارید، ممکن است نیاز به خواندن دماسنج باشد. یکی از راه های افزایش دمای دماسنج، استفاده از آب داغ است. نوک دماسنج را زیر آب داغ بگیرید و بگذارید بماند تا وقتی که درجه حرارت بیش از 100.5 درجه فارنهایت (38.1 درجه سانتیگراد) را ببینید.
با این حال، اجازه ندهید که از 102 درجه فارنهایت (39 درجه سانتیگراد) بیشتر شود .چون ملزم به بیمارستان رفتن میشوید.

2

دماسنج جیوه ای را برای افزایش دما تکان دهید. مراقب باشید، گرچه، اگر شما بیش از حد خشونت آمیز آن را تکان دهید، ممکن است آن را به دمای خیلی بالایی برسانید. همچنین، ممکن است شیشه دماسنج بشکند اگر به سختی ان را تکان دهید .

یک دماسنج جیوه یک نوک فلزی در انتهایش دارد. بقیه ی دماسنج شیشه ای است و اعدادی روی آن نوشته شده است. جیوه در دماسنج افزایش می یابد تا دما را نشان دهد.
هنگام تکان دادن آن را از نوک فلزی نگه دارید. و دماسنج را به سمت پایین نگه دارید و آن را به عقب و جلو تکان دهید تا بتوانید افزایش دما را بخوانید.

3

نوک دماسنج دیجیتال را بین انگشتان خود نگه دارید. می توانید با یک دست نگه دارید آن را نگه دارید. نوک دماسنج را بین انگشت شست و انگشت اشاره نگه دارید. انگشت شست و انگشت خود را به همان اندازه که می خواهید دما را بالا ببرید روی دماسنج، نگه دارید.
دماسنج دیجیتالی معمولا یک قاب پلاستیکی با نوک فلزی و یک نمای دیجیتال در انتهای دارد.

تب ساختگی

خوردن یا نوشیدن چیز گرم قبل از اینکه دماسنج را در دهان قرار دهید. اگر کسی شما را در زمان دما گرفتن میبیند ، می توانید درجه حرارت دهان خود را افزایش دهید. خوردن یا نوشیدن چیزی گرم، مانند سوپ یا چای، درست قبل از اینکه دمای خود را بگیرید. آن را خیلی داغ نکنید که دهان خود را بسوزانید! کمی از غذا یا نوشیدنی را در دهان خود برای چند ثانیه قبل از بلعیدن نگه دارید.
شما حتی می توانید برخی از مایع گرم را در زیر زبان خود نگه دارید .

افزودن علائم

1

بگویید که سردتان است، نه گرم. افراد مبتلا به تب معمولا احساس سردی می کنند، حتی اگر پوستشان گرم باشد. اطمینان حاصل کنید که پوشش کامل دارید یا لباس گرم دارید. به آنها بگویید که سردتان است و فکر می کنید که تب دارید.

2

مانند کسی که خسته است عمل کنید. اگر می خواهید تب ساختگی ایجاد کنید، نمیتوانید تندرست باشید و نباید احساس خوبی داشته باشید. شما باید پاهای خود را بکشید مانند کسی که انرژی ندارد. به عنوان مثال، وقتی که نشسته اید، بر روی دستان خود بخابید، به سختی سر خود را بالا نگه دارید. همچنین چشمان خود را بسته نگه دارید، به طوری که نمیتوانید آنها را باز نگه دارید.

3
وانمود کنید اشتها ندارید نشانه دیگر تب ، بی اشتهایی است. اگر کسی پرسید چه چیزی میل دارید، همبرگر و سیب زمینی نخواهید؟ در عوض، آب، چای بخواهید.

4
فن فن کردن، عطسه کردن، یا سرفه کردن. نشانه های سرما خوردگی معمولا با تب همراه می شوند، بنابراین شما می توانید چندین بار فن فن کنید، سرفه یا عطسه نیز همینطور.
خوردن غذای تند می تواند باعث آب ریزش بینی شود.

5
سردرد یا دل درد ساختگی. اگر نمیتوانید علائم سرماخوردگی را تشخیص دهید، از یک سردرد یا  دل درد شکایت کنید. بخشی از بدن خود را که میگویید در آن ناحیه احساس خوبی ندارید، نگه دارید. اگر شما وانمود کنید که دل درد دارید، به دستشویی بروید و برای مدت طولانی در دسشویی بمانید .

بعنوان مثال می توانید بگویید دلم خیلی درد می کند.

6

زیاد از حد  مریضی را بزرگ نکنید .کار شما باید واقع بینانه باشد، نه باورنکردنی. فقط 1 یا 2 نشانه را به «تب» اضافه کنید و مثل کسانی که از یک بیماری مرموز می میرند عمل نکنید. اگر شما آن را بیش از حد طولانی کنید، فرد می تواند متوجه شود شما بازی میکنید و شما را به دکتر میبرد.
به عنوان مثال، سرفه کردن بیش از حد، حالت تهوع، و ناله کردن هنگامی که رو کف زمین افتاده اید. این کمی بیش از حد است.
ترجمه اختصاصی دومیما

پیشنهاد سر دبیر:  چه کنیم که ترسو و بزدل نباشیم؟
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار