ال‌ جی نام‌های تجاری Icon و Iconic را ضبط کرد

ال‌جی نام تجاری Icon را برای یک گوشی‌ هوشمند و Iconic را برای ساعت‌ هوشمند، به ضبط رسانده است. به‌ نظر می‌رسد خانواده‌ی نوی توسط این شرکت معرفی خواهد شد.

ال‌جی الکترونیکس، به‌تازگی دو نام تجاری را در اداره‌ی ضبط اختراعات و علائم تجارت ایالات متحده (UPSTO) به ضبط رسانده است که جزئیاتی از محصولات احتمالی این شرکت ارائه می‌دهد. دو نام تجاری Icon و Iconic که از سوی شرکت کُره‌ای به ضبط رسیده است، می‌تواند ارائه‌ی محصولات نو را تأیید کند؛ ال‏‌جی هیچ‏‌گاه از نام تجاری Icon یا مشتقات آن برای نام‌گذاری محصولات خود استفاده نکرده است.LG Iconic

در همین رابطه، بد نیست اشاره کنیم که شرکت کُره‌ای درنظر دارد پرچم‌داران نو سری «G» را با نام تجاری متفاوتی ارائه دهد؛ هرچند، هنوز مشخص نشده است که جانشین ال‌جی جی ۶ با چه نام تجاری وارد بازار خواهد شد. ممکن است برای رقابت با سری گلکسی اس ۹ سامسونگ، این سازنده از نام «جی ۹» استفاده کند؛ ضمن اینکه احتمال دارد پرچم‌دار ال‌جی از خانواده‌ی نوی معرفی شود.

دومیما

نام Iconic نیز برای ساعت‌های هوشمند این شرکت به ضبط رسیده است؛ ال‌جی طی چند سال اخیر، محصولات مختلفی نظیر ال‏‌جی واچ استایل، جی واچ، واچ اوربن (Watch Urbane) ارائه کرده است و آخرین محصولات این شرکت در بازار ساعت‌ هوشمند، اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار شد. ساعت‌ هوشمند ال‌جی که در سال سابق ارائه شد، توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفت؛ اما موفقیت چشمگیری از نظر تجاری برای این شرکت به همراه نداشت. به همین جهت، ممکن است ساعت‌ هوشمند نو ال‏‌جی، با نام تجاری متفاوتی ارائه شود.

ال‌جی اخیراً اعلام کرده است به زمان مشخصی برای ارائه‌ی گوشی‌های هوشمند نو متعهد نخواهد بود؛ به عبارت بهتر، زمانی گوشی‌های هوشمند نوی معرفی خواهد کرد که حرف‌ تازه‌ای برای گفتن داشته باشد و محصولات ال‏‌جی، صرفاً برای رقابت با سازندگان دیگر ارائه نمی‎شود. به‌ نظر می‌رسد کارکرد ضعیف مالی بخش تلفن همراه، باعث شده است رقیب سامسونگ، روند متفاوتی برای باقی ماندن در بازار گوشی‌ هوشمند در پیش بگیرد؛ هرچند،مقامات این شرکت مدعی هستند که نگرانی‎ها در مورد کانال‌های جهانی تأمین باتری‌ لیتیومی، باعث شده است این رویه‌ را در دستور کار قرار دهند. با این وجود، پرچم‏‌دار نو این شرکت که شاید جی ۷ نخواهد بود؛ اواخر ماه فوریه یا نیمه ماه مارس رونمایی می‌شود.

در همین رابطه، ال‌جی اعلام کرده است که ارائه‌ی پرچم‌‌داران ۲۰۱۸ سامسونگ در ماه مارس، این شرکت را نگران نخواهد کرد؛ کُره‌ای‌ها تمامی توجه خود را روی بهبود قابلیت‌های جانشین ال‌جی جی ۶ معطوف خواهند کرد. از دیگر شایعات منتشرشده درباره‌ی گوشی نو ال‌جی، می‌توان به ارائه آن با تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ و پشتیبانی از فناوری شارژ سریع ۴.۰ کوالکام اشاره کرد. نسل بعدی پرچم‌دار ال‌جی، نمایشگر اولد خواهد داشت و با طراحی بدون حاشیه ارائه می‌شود؛ همچنین گفته شده است که از قابلیت شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

شما کاربران زومیت، چه خیلی خوبی از محصولات نو ال‌جی دارید؟ به ‏‌نظر شما، تغییر نام تجاری باعث خواهد شد کسب‌‎وکار تلفن همراه و محصولات پوشیدنی هوشمند ال‌جی به موفقیت برسد؟

پیشنهاد سر دبیر:  سیناپتیکس حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر ارائه کرد
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • بیشتر...
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار