آمار توزیع اندروید برای ماه نوامبر منتشر شد؛ صدرنشینی مارشملو و رشد کند اوریو

همانطور که می دانید گوگل هر ماه با منتشر کردن یک جدول، آمار توزیع نسخه های مختلف اندروید در میان کاربران را اطلاع رسانی می کند. در همین راستا جدول ماه نوامبر هم به تازگی منتشر شده که از رشد کند آخرین نسخه این سیستم عامل در میان کاربران حکایت دارد.

با وجود گذشت سه ماه از منتشر کردن رسمی، اندروید اوریو تا این لحظه فقط در 0.3 درصد از دیوایس های اندرویدی نصب شده که برای یک آپدیت نرم افزاری به این وسعت آمار چندان جالبی به شمار نمی رود.


از شواهد و قرائن پیداست که این آمار تا پایان امسال (تا زمانی که آپدیت اوریو به تلفن همراه های هوآوی و HMD نرسیده) نیز با رشد چشمگیری مواجه نخواهد بود. با این وجود، پیش بینی می شود که نرخ توزیع اندروید اوریو با آغاز سال 2018 که بسیاری از شرکت ها اقدام به منتشر کردن این آپدیت می کنند روند بهتری به خود خواهد گرفت.

اما با نگاهی به بقیه آمار و ارقام جدول می توان متوجه رشد محسوسی برای نرخ توزیع اندروید نوقا شد. این در حالیست که سهم بازار برای اندرویدهای مارشملو و لالی پاپ با اندکی کاهش روبرو بوده، هر چند که هنوز بیشترین نرخ توزیع در میان نسخه های مختلف اندروید مربوط به این دو نسخه می شود.

The post آمار توزیع اندروید برای ماه نوامبر منتشر شد؛ صدرنشینی مارشملو و رشد کند اوریو appeared first on دیجیاتو.

پیشنهاد سر دبیر:  برنامه گلکسی اکسپرینس سامسونگ : 1 ماه آزمایش گلکسی نوت 8 برای کاربران آیفون
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

پاسخ دهید

آخرین مطالب

علم و دانش

کسب و کار